| Cutuhan_Crina_2002 a întrebat:

Am si eu o problema.Nu imi merge basul de la boxe.Cand conectez boxele la telefon sau laptop se aude muzica clar dar cand pornesc basul se aude un bazait.Imi puteti spune ce sa fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este sistem 2.1, 5.1 sau 7.1? Dă-mi un model ca sa văd despre ce este vorba. Prin ce îl conectezi prin mufa Jack 3.5mm și 2 iesiri alb-rosu?

| Cutuhan_Crina_2002 explică (pentru anonim_4396):

Este sistem 2.1 iesiri alb rosu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cutuhan_Crina_2002):

Subwoofer-ul de la 2.1, s-ar putea sa nu mai functioneze, sa se fi ars ceva de la placa de baza, trebuie sa-l vada un electronist pentru a detecta 100% defectia.w

| Cutuhan_Crina_2002 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cutuhan_Crina_2002):

Cu placere, seara frumoasa!