| MaAjutiAMersii a întrebat:

Am un aparat foto Nikon Coolpix 775, iar cand vreau sa filmez,dupa ce am bagat filmul in calculator,filmarea respectiva nu are sunet, spuneti-mi cum sa rezolv.
Dau funda!

P.S. : puteti sa imi spuneti cum sa maresc durata videoului? adica are timp limita 15 sec

2 răspunsuri:
| dyoda a răspuns:

Posibil k playerul tau video in care rulezi filmarea nu suporta H.264/MPEG-4 AVC de la aparat. incearca VLC:http://ro.malavida.com/s/vlc. Durata filmarii este de 29 min asta o faci de la setarile aparatului sau elibereaza memoria cardului.

| MaAjutiAMersii explică (pentru dyoda):

Am vlc..tot nu merge sad