| Tiger888 a întrebat:

Hey TPU... Am un laptop Dell, cu microfon incorporat. si a fost totul bine pana acum. Inainte, cand conectam castile microfonul mergea. dar acum cand bag castile, microfonul nu mai functioneaza. Dar. cand castile nu sunt conectate, microfonul merge perfect. Am verificat toate setarile si toate sunt bune. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil mufa din laptop e defecta si cind bagi căstile, intră in scurt microfonul, zic si eu, nu stiu exact, mergi cu el la astia care repară telefoane.