| Bernardus a întrebat:

Am un mouse laser Natec Genesis gx77 vechi de 1-2 ani, care de la o vreme nu mai merge pe suprafete negre. Stiti cumva cum as putea sa il fac sa functioneze? Sau sa-mi gasesc mousepad alb?

4 răspunsuri:
| RobertFlorin1 a răspuns:

Nu conteaza suprafata cred, daca vrei sa te asiguri ca nu functioneaza, poti cumpara un mouse ieftin la 2-3 lei, si sa vezi daca cu acel mouse funcitoneaza, daca cu acel mouse merge, inseamna ca mouseul tau actual nu mai are mult de "Trait".

Răspuns utilizator avertizat
| Bernardus explică (pentru InYourFaceTwice):

Sunt absolut sigur ca e de la culoare, am incercat pe mai multe suprafete negre, si nu a mers, in timp ce pe suprafetele de alta culoare functioneaza

Răspuns utilizator avertizat