| KristyNbk a întrebat:

Am un nokia 6700 clasic, si vreau sa-i pun parola la deschidere dar nu stiu cum. big grin ma puteti ajuta puppy dog eyes? Fundita tongue :X:* Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| cornel95 a răspuns:

Settings-phone-security keyguard-on-codu cel standar dela Nokia e 12345 da il poti schimba settings-security -access codes-change security code-bagi 12345 daca asta tie codu si apoi il pui codul cel nou

2 răspunsuri:
| Andrey77 a răspuns:

Tasteaza parola de pe cartonul ala in care era SIM-ul cand ai cumparat cartela din el...

| KristyNbk explică:

Scuze! Am uitat sa mentionez vreau sa-i pun parola atunci cand il deblochez. adica sa nu poata fi deblocat fara parola sad pls. help dau funda tongue