| anonima01 a întrebat:

Am un telefon Orange Zali si nu stiu cum sa sterg un numar din agenda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| anonima01 explică:

Nu e cum a zis einenebun23! Si eu am Orange Zali deci incredete in mine big grin

Deci intri in agenda si apesi pe numarul care vrei sa-l stergi (apes acolo pe nume nu pe iconita cu telefonul ala verde, si ti se deschide alta pagina unde apar detalii despre contact, apoi apesi pe butonu ala de optiuni de pe telefon (ala de jos din stanga care arata ca si o grila. Deci eu ma refer la cel de jos nu cel de pe ecran. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| anonima01 explică (pentru anonima01):

Ms, m-ai ajutat si sa stii ca m-am prins, nu trebuia sa repeti de o suta de ori faza cu butonul de optiuni. Oricum mersi, ma chinui de ceva vreme. happy

| Axel22 a răspuns (pentru anonima01):

Npcwinking

4 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Ti pe contact degetul apasat si iti va aparea un meniu si dai stergere.

| Axel22 a răspuns:

Uite aici: http://postimg.org/image/wzcigq9fd/ dai pe butonul care ti l-am incercuit eu acolo si iti vor aparea niste optiuni :), dar repet, dai pe ala doar dupa ce ai apasat pe contactul respectiv (dupa ce ai apasat pe nume nu pe telefonul ala verde )