| MSDY a întrebat:

Am vazut la mai multe pagini, ca adminele isi pun videoclipuri. As vrea si eu sa stiu daca ma pot filma cu camera de la laptop si cum postez videoclipul pe facebook? Ajutati-ma. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| TeitoTeitoTeito a răspuns:

Pai te filmezi, salvezi filmul si intri fe facebook iar acolo unde scrie ""la ce te gandesti?"" deasupra este actualizeaza starea si langa e adauga fotografii/clip video dai click pe adauga si apoi selectezi filmul, ok etc...