| Aiureeaaa a întrebat:

Hey TPU!
Am vazut la niste prieteni ca au profilul altfel decat il am eu...cum fac si eu asa:

Era o poza mare sus. si in coltul din stanga era poza de profil...cred ca va prindeti voi

Scuze ca nu am fost mai explicita dar nu stiu cum sa ii zic

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Facebook? Da si eu am asatongue Se numeste Cover Phototongue Scri la Facebook acolo la cautare Cover Photolaughing si gasestitongue e cam complicat eu m-am chinuit multlaughing dar mi-a reusit pana la urmatongue daca nu te descurcitongue baga id-ul meu sweetclau_clau si te ajut eu:*