| D1eSeL a întrebat:

Hey TPU!
Am vazut la un prieten pe smartphone-ul lui. ca, contactele lui sunt sincronizate cu profilul de facebook al fiecaruia. Ca un exemplu : el ma are pe mine la contacte si ii apare poza de profil pe care o am la facebook. Are Samsung Galaxy Fit iar eu am Samsung Galaxy Y si vreau sa stiu cum se poate sa fac si eu la fel, sa sincronizez.

2 răspunsuri:
| SnkBlade a răspuns:

Descarci aplicatia Facebook de pe marker si dupa ce iti introduci datele de conectare te intreaba daca vrei sa sincronizezi contactele si da sync all.

| D1eSeL explică (pentru SnkBlade):

Asa am facut. ca am mai gasit undeva.
Dar nu merge. apar contactele normal. cum erau inainte si fara poze straight face