| Lumynyzza a întrebat:

am windows 7 premium sp1 64-bit si am office 2010 dar nu am cheia. asa. am un proiect de facut si trebuie sa-l fac in power point vreau si eu site-uri de unde pot descarca. chiar si Microsoft office full pack dar free happy funda

Răspuns Câştigător
| DjZen a răspuns:

Pai free ai Microsoft office 2003 e bun si asta. Cheia tio dau eu daca vrei sau daca nu o gasesti pe net

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Este, cu licența originală și îl gasești aici:
http://www.lenovoexclusiv.ro/......n-dvd.html
și te costă 2.707 RON, licența acestuia.
Piratwria, spam-ul sau întrebările ce conțin subiecte de piraterie softwarfe sunt interzise aici, si susțin aceasta im=nițativă deoarece da în toata lumea se fură software, dar la noi o întrecut oricce limita de bun simț sau conștiență. Succes

| introduaicinumele a răspuns:

Ori cumperi Office, ori il cauti pe alte site-uri (dar nu e prea legal...), ori iti instalezi Open Office, este free.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Descarci Office 2010 Trial de pe site-ul OFICIAL Microsoft ( îl poţi folosi 15 zile ) :
http://www7.buyoffice.microsoft.com/......oduct.aspx

Se descarcă gratuit şi-l foloseşti GRATUIT 15 zile!

| nicknic a răspuns:

Am eu dar nu pot aici se incalca legea(piraterie)