| shadow21 a întrebat:

am windows 7 ultimate cu 32 bits si ca antivirus am Microsoft essentialy security si de cate ori intru pe google chrome imi apare in partea de jos antivirusul si imi arata ceva cu pc unprotected si daca dau clic mereu gaseste cate un virus. Daca selectez actiunea remove virusul dispare dar daca intru iar la google iar imi apare un virus

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Nu e bun antivirusul ala...sterge-l si instaleaza-l pe asta :http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus
Dupa ce ai terminat de downloadat scaneaza si va elimina fisierele infectate!

| shadow21 explică (pentru CoL00SaL):

Si pentru cat timp este o luna, trei luni

3 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Eu zic sa il dezinstalezi pentru ca nu este bun, ai putea instala Avira 2014 sau AVG, sau NOD32, acestea sunt mai bune.

| Iulian8234 a răspuns:

Nu e bun antivirusul pe care il ai iti recomand sa iti instalezi avast pe acesta il am eu si este foarte bun