| eusebiu27 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un telefon si nu stiu ce marca, sunt nehotarat intre LG, Samsung sau iPhone. Imi puteti spune ce as putea sa aleg?

25 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ce iti vrea sufletelul laughing

| Mihai1810 a răspuns:

Iphone clar, fara nici un dubiu, mai bun ca celelalte din toate punctele de vedere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai1810):

Gresit,du-te si imformeaza-te apoi vorbesti.

| Mihai1810 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te si ia o carte de gramatica apoi vorbesti

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai1810):

Sincer,doar spune-mi ce am gresit acolo...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai1810):

Da,am gresit 1 litere, 1 litera omule, aia se numeste ortografie, hai du-te acasa ca sa vede ca nu cauti motiv sa vi tu in evidenta.Neinformatule...ia wikipedia in brate, dupa mai vorbim.

| Mihai1810 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce tot vorbesti acolo? Iphone bate Samsung la toate capitolele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai1810):

Nu,fa tu benchmark la s7 cu s6 iphone.

| Mihai1810 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa tu benchmark si alte cacaturi, tine in mana 2 telefoane un Samsung si un iphone vezi cum merg si dupa mai vorbim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai1810):

Inca nu imi permit big grin Fa si o diferenta la sistemul de operare, adica...

| Mihai1810 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ios e un sistem de operare clean, pe o platforma mult mai solida, fara virusi, care se blocheaza extrem de rar si dupa mult timp, pe cand Android este o mizerie ordinara pe care o poate modifica oricine, plin de buguri laguri si poate si virusi, deci clar ios e mai bun sigurul dezavantaj: foarte putin customizabil.

| Zaygon a răspuns:

In primul rand spune bugetul de care dispui si pentru ce vrei sa il folosesti mai mult.
Ca vad aici in comentarii doar laudatori care vor sa arunce cu banii in caini.
Pentru cei care zic ca Samsung e cel mai bun ii intreb ce model, ca pocnitori de 500 lei gasesti de la ei.
Iar pentru cei cu iphone si in special pentru cei care spun ca iphone-ul nu se blocheaza ii anunt ca am vazut iphone care face lag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca Samsung... Iphone si LG, nu iti recomand daca poti alege Samsung. Funda? Iti pot recomanda un telefon daca imi spui ce buget ai...

| danielaxyz a răspuns:

Mai bine Huawei p9 lite

| Rommeo a răspuns:

Daca vrei sa mergi pe IOS i-ti iphone, sunt foarte fiabile, iar daca vrei Android si vrei tot ceva fiabil si cu update-uri la zi pentru inca vreo 2-3 ani i-ti recomand Nexus 6p.

| Odysea a răspuns:

Samsung! Iphone-ul e acum un trend! Dar iti spun din start ca Samsung-ul e foarte bun!

| RedTMS a răspuns:

Dacă ești tipul de om care vrea multe multe aplicații pe telefon atunci îți recomand ca îți iei un iPhone sau un LG, depinde ce LG vrei?!
Dacă ești tipul de om care nu are multe aplicații pe telefon atunci îți recomand Samsung!
Acum, depinde de ce Samsung îți iei?! Eu, la momentul actual nu ți-aș recomanda un Samsung galaxy s2, s3 sau s4. Cel puțin de la s5 în sus. Depinde de tine. Există și alte Samsung-uri nu doar GALAXY?!
SPER CA TE-AM AJUTAT!

| NimeniNr2 a răspuns:

Eu recomand Samsung.

| Hitman2001 a răspuns:

Eu cred ca Samsung-ul este mai bun si mai rezistent, eu pana acum am avut doar telefoane Samsung si sunt foarte bune dupa parerea mea!

| IuhasRazvan a răspuns:

Lg g4. Economisesti. Este aproape ca S7

| SilentAsaSSin a răspuns:

Salut, eu te sfatuiesc sa iti iei iPhone. Eu am iPhone de 3 ani si nu am avut niciodata probleme cu el ( adica sa se blocheze sau sa mearga greu ). Cumpara iPhone si nu o sa regreti pe viitor.

| AnonimaUtlizatoare a răspuns:

IPhone-ul este la moda.Dar, Samsungul este mult mai rezistent..Si poti descarca mai multe applicatii decat poti descarca pe un iPhone.LG-ul nu stiu ce sa iti spun despre el..Nu am avut tangente cu aceasta marca..Eu ti-as recomanda marca Samsung. O zi buna si bafta in alegerea dorintelor!

| strcristi a răspuns:

Buna! Eu recomand iPhone.
Daca mai așteptați o luna puteți sa va luati iPhone 7

iPhone la putere

| Alex11403 a răspuns:

Ai putea sa îți ei Samsung galaxy s4

| CRebeca169 a răspuns:

Îți recomand iPhone.Am un iPhone 6 Plus și merge foarte bine.Este foarte mică șansa să ți se strice. Dacă îl spargi și poate nu ai garanție sau a expirat, te poți duce la VOX și îți dă altul nou. Într-adevăr trebuie să dai o diferență de bani dar totuși îți dă unul nou. Nu este o sumă foarte mare. Însă îți recomand să cumperi unul cu memorie mai mare față de 16 Gb, nu îți vor ajunge... sau cel puțin mie nu îmi ajung cei 16 Gb.