| Carasin a întrebat:

Hey TPU.
As vrea să-mi ascund nave bar de tot nimic, nu-mi merge nici pe PC cu comenzi, nici aplicații. Stiți cumva cum să-mi rootez telefonul ca așa trebuie sa fac ca sa meargă si oricum am nevoie de Root pentru alte aplicații?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Ce e aia "nave bar"?

| Carasin explică (pentru Bizon95):

Bara de navigație

| Bizon95 a răspuns (pentru Carasin):

E o diferenta mare intre ideea de bara de navigatie la pc si la telefon
la pc, CHIAR NU MERGE click dreapta pe bara/settings si apoi auto-hide?!?

la telefon nu stiu... chiar nu cred ca se poate, rili (cu root, poate, dar nici asa nu stiu)