| qQqAlexqQq a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar o pereche de casti, pana in 150 de lei, sa fie bune la gaming si sunetul sa aiba claritate, nu sa se auda ca-n galeata, preferabil sa aiba si microfon.

Dau Funda. happy

2 răspunsuri:
| heldeN a răspuns:

Cele mai bune casti pana in 150 lei sunt plantronics gamecom 150, au pernute moi,nu te dor urechile de la ele si sunt foarte comode, de asemenea sunetul este foarte clar iar microfonul este extraordinar, are si functia noise - canceling, adica daca sunt zgomote prin dormitor sau vorbeste cineva langa tine, el nu se aude ci doar tu cand vei vorbi la mic.
http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/plantronics/gamecom-380/

| heldeN a răspuns:

Gamecom 380 nu 150, ma gandeam la pret laughing