| kibiusa99 a întrebat:

as vrea sa-mi cupar o tableta si nu stiu care e mai buna E-Boda sau Allview? dau funda >:

Răspuns Câştigător
| Dominic_Roca_1990 a răspuns:

E-Boda. Eu mi-am cumparat acum 6 luni un Allview, s-a stricat. acum am un E-Boda si un Prestigio. Bafta!

7 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Orice alegi, vezi sa aiba licenta pentru Android Market/Google Play. Intelesesem ca pe Allview nu poti instala nimic din ele, deoarece n-au platit licenta la Google. Mai bine strange niste banuti in plus si ia-ti Ainol. Bafta!

| cristian100 a răspuns (pentru xClementine):

Corect eu mi-am luat ainol novo 7 legend si e perfecta

| xClementine a răspuns (pentru cristian100):

Si eu la fel, doar ca am Venus, sunt la fel de multumita de ea. De-aia am si recomandat-o. happy

| AlexAleex a răspuns:

Ambele sunt cam la fel, care doresti tu.

| stroedaniel13 a răspuns:

Dintre acestea doua Allview este mai buna.

Uite ce ar trebui sa iti iei ca sa te tina mai mult: http://bit.ly/1bJ6Xex

| mnthseby a răspuns:

Amandoua sunt la fel de bune. acum conteaza specificatiile