| StefanCosmin a întrebat:

As vrea si eu sa imi dea si mie cineva pasii instalarii unei imprimante? Am un model,, antic" asa ca pasii de pe Windows Help nu ma pot ajuta.

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai instalat Windows-ul cu printer-ul cuplat la Pc atunci ar fi trebuit să funcționeze. Dacă imprimanta ta nu mai are suport pentru Windows 7 sau mai nou, numai pe un OS linux o mai poți folosi(și și aia dacă e suportată de versiunea de kernel linux).Era o idee bună să fi precizat modelul acesteia.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Precizati fratilor modelul la acel lucru/obiect/tableta si etc, mor pe userii care nu posteaza modelul, ca sa caut pe mai multe forumuri sa ma interesez de driveri ceva, asa eu cum stiu?

| StefanCosmin explică:

HP Laserjet6P

| Ciurar_Sebastian-Iosif_1994 a răspuns:

Salut Te-aș putea ajuta eu daca ai team wewer e mai complicat de explicat daca vrei căutama la adresa de Facebook Ciurar Sebastian Iosif si Te-aș putea ajuta.

| StefanCosmin explică (pentru Ciurar_Sebastian-Iosif_1994):

Am Team Viwer 10 asa ca.e ceva.happy

| Ciurar_Sebastian-Iosif_1994 a răspuns (pentru StefanCosmin):

Daa exact! daca vrei cauta-ma pe fb daca ai :ciurar sebastian iosif :p