| Anonima0PLM a întrebat:

Ati putea sa imi dati niste idei de bloguri? De curand mi-a sa imi fac un blog pe tumblr si nu stiu ce nume sa ii pun, puteti ajuta? Tema acestui blog sunt "generalitatile" adica nu este despre fashon, muzica sau ceva de genul acesta, este un blog despre toate sfaturi, adolescenti, muzica si chestii din acestea deci ma puteti ajuta?
P.S : nu stiu daca am pus bine categoria si DAU FUNDA!

9 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

ETL-Eu,tu si restul lumii.

| Avon053 a răspuns:

"Noi,adolescenti "

| Anonima0PLM explică (pentru Avon053):

Mai astept raspunsuri ♥

| Anonimeueu a răspuns:

Amintiri

| Ðσℓℓ a răspuns:

Un strop de speranta!
Slogan: Speranta nu ne abandoneaza niciodata! Noi o abandonam pe ea!
Primesc FUNDA?

| Vaculin_Andreea_1984 a răspuns:

TDT(totul despre toate)

| Mariamarii82 a răspuns:

SFLN-Sfaturi,la noi!

| CSL a răspuns:

Hei. Ai putea incerca: Lucruri care ne definesc sau Adolescentii adora muzica si alte chestii... sau Intre tot si nimic sau Tot. Orice. Nimic. sau M-a rapit adolescenta big grin nu mai continui laughing

| alexapandicorn a răspuns:

Humans-but-no-humanity
http://pinkpandicorns.tumblr.com/ :D