| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

Aveti idee cum imi pot recupera un cont de email?
Fiti atenti ce am facut laughing
Am introdus un numar de telefon la date acolo, in caz de uit parola se trimite un SMS pe numarul introdus acolo.
Din pacate mi-a fost spart contul iar acel numar de telefon a fost modificat, adica mai exact nu mai pot afla parola.
Intrebarile nu le mai stiu..mai nimic. Decat pe numarul introdus acolo ma bazam. Aveti idee cum l-as putea recupera?

4 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Pe ce provider este contul? adica ce urmeaza dupa @?

| bubuuu2349 a răspuns:

Pai daca este asa cum ai descris, nu prea mai ai ce face, decat sa ti faci altul straight face