| AnnaAnnne a întrebat:

Hey TPU,
Cand vreau sa-mi schimb fotografia de profil pe fb si aleg o fotografie din cele pe care le am postat mai demult, mi se schimba fotografia fara like urile pe care le aveam inainte pa fotografia respectiva, ce pot sa fac ca e destul de enervat(n am mai avut acea poza niciodata de profil)... promit FUNDA

1 răspuns:
| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Ar fi mult mai simplu sa salvezi fotografia respectiva in my computer si cand vrei sa iti schimbi fotografia sa o alegi pe cea din calculator nu pe cea deja postata daca nu ai inteles spune-mi.