| xKmKzExKAmiKAzEx a întrebat:

Hey TPU...
Care e diferenta dintre NOKIA 5230 si Nokia 5228? in afara ca primul are GPS?
Care este mai performant... Pe care sa-l cumpar [referitiva la balantza CALITATE-PRET] multumesc
Cel Mai Bun RASPUNS PRIMESTE VOT+

2 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Eu zic sa-ti iei NOKIA 5230 e super bun

| djdani2010 a răspuns:

Eu am Nokia 5228 amandoua sunt aproape la fel eu iti recomand Nokia 5228 il am si eu. este foarte bun nu am avut nici o problema cu el merge rapid e super si nici scump nu este. inca o data alege Nokia 5228 ca nu are chiar e asa diferit de Nokia 5230 big grin