| Katy222 a întrebat:

Care este mai bun iphone 7 plus sau iphone 8?

Răspuns Câştigător
| weloveit a răspuns:

Sunt la fel! Doar designul difera. Eu le am pe aman2 si nu merita banii pe iphone 8. Daca vrei poze superbe ia ti iphone 7+ sau 8+

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iphone 8 desigur, dar si s7 e super ok, pentru Facebook si s6 e super ok, ce faci pe cu el? iphone are un software foarte bine organizat si care se misca extrem de bine

| Nemessys a răspuns:

Si un amarat de Samsung e bun pentru Facebook, Youtube, messeger, poze sau ce mai vrei tu sa faci straight face.

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Si asta e un mare adevar

| OnePiece a răspuns:

7+

| DennisW a răspuns:

Din ce am citit pe site-urile de profil, se pare ca 7+ e mai bun decat 8.
Dar pana la urma bun e ala pe care ti-l permiti...

| Bondarel99 a răspuns:

Evident ca iPhone 8 e cel mai bun, fiind ultimul apărut și cu niște îmbunătățiri. Poate tu ai vrut sa intrebi dacă merita sa îți iei iPhone 8...
Dar nu, nu prea merita, nu are cine știe ce in plus, e de fapt un iPhone 7s dar au zis ei sa îl denumească 8 ca sa para ca au scos mare revoluție.

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Nu prea cred, am avut s6 și dacă stăteam 15 min pe Facebook deja se ducea 40% din baterie și am mai și dat o grămada de bani pe el. Câteodată e bine sa faci un studiu înainte.

| kirarin a răspuns:

Diferenta dintre 6s si 7 e aproape inexistenta. iphone 8 nu e asa stralucit pe cum ar crede toata lumea, diferenta dintre un 6s si eu 8 e iarasi destul de mica. depinde ce buget ai avea, un 6s cu memorie multa e mult mai avantajos decat un 7, 7+ etc cu doar 32gb sau mai stiu eu cat.