| εмiLч97 a întrebat:

Hey TPU
Ce mai faceti? Am si eu nevoie de raspunsurile voastre. Eu am un telefon Samsung E250 si un Nokia 6303 clasic. Care e problema? Pai.Sunt mai multe imagini din calculatorul meu care vreau sa le pun pe telefon ca imagine de fundal doar ca nu se incadreaza in ecran.As vrea sa gasesc niste site-uri in care sa maresc sau sa micsorez imaginea ca sa fie numai buna pentru telefon. Va rog muult sa ma ajutati happyhappy

1 răspuns:
| marcelboss a răspuns:

Nai cum conteaza rezolutie imaginii respective cauta si tu poze mai mici