| MichaelJosephJackson a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Sony Ericsson X8?
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/sony-eric sson-x8

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un telefon bun are sistem de operare Android 1.6 si cred ca poti sa-i faci update la versiunea 2.2. Sistemul de operare Android e cel mai bun. Suporta card de memorie de pana la 16 gb ce a ce e foarte bine poti sa pui sute de melodii. Are Wi-fi ce a ce inseamna ca poti sa te conectezi gratis la internet daca te afli intr-o zona care are retea Wi-fi cum ar fi la MC Donalds. Are si gps. Singurul inconvenient e autonomia bateriei te tine pana la 4, 45 ore in convorbire ce a ce e foarte putin de exemplu: daca vorbesti 30 de minute la telefon si mai intri vreo 30 de minute pe net si mai asculti cateva melodii ti se termina bateria asta ar insemna sa-l bagi in fiecare zi la incarcat, asta e singurul inconvenient in rest e ok.