| Andrei152001 a întrebat:

Ce parere aveti de un Huawei p8 lite! As vrea sa imi iau unul! Sa il folosesc seara la gaming, atunci cand nu folosesc pc-ul! Poate rula jocuri pe el gen :CRITICAL OPS, MODERN COMBAT 5, GANGSTER VEGAS? Ps:dau funda primului comentariu care e folositor! THX!

Răspuns Câştigător
| Chief a răspuns:

E bun pentru jocuri, da are și camera foto foarte buna. Ti-l recomand. Bafta și sper sa te bucuri de el!

| Andrei152001 explică (pentru Chief):

Multumesc mult! ❤️

3 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Da, P8 lite e o alegere excelenta pentru pretul cerut in jocuri.

| WxRo a răspuns:

P8 lite nu merita in momentul asta. Este fix la acelasi pret cu honor 7 lite care este un p9 lite sub alt nume. La toate, dar absolut toate capitolele este peste p8 lite. Daca vb de p8 lite modelul 2017 atunci da, este ok...dar daca vb de p8 lite 2016 sunt bani aruncati.