| balu a întrebat:

ce semnifica temperaturile unui procesor in idle si full load?

3 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Idle-inactiv,procesorul are temperatura minima. Full load-procesorul executa foarte multe comenzi, se incalzeste destul de tare.

| alexandrey a răspuns:

Idle cand nu e solicitat, si full load cand e solicitat la maxim. sper ca ti-am fost de ajutor bafta happy.

| Biu90 a răspuns:

In idle e in starea cand ruleaza la minim fara sa fie solicitat, iar in full load e la maximum de solicitare a procesorului. Bafta!