| frank2002 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Samsung galaxy s3, Samsung galaxy s2 sau iphone 5?

Răspuns Câştigător
| alexyk96 a răspuns:

Incearca iphone 5, e mult mai bun, cu mai mare putere de procesare decat Samsung galaxy s3. Oricum tu incearca ce te atrage pe tine mai mult.Mult noroc in alegerea noului telefon...

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Galaxy s3... daca poti mai asteapta pana in martie cand se lanseaza galaxy s4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy s3 e cel mai performant.
Multi prosti care nu au habar de telefoane au spus Iphone 5 pentru ca e singurul telefon de care au auzit.
Ei judeca, e mai scump e mai bun, nu e asa.La Iphone 5 platesti mai mult marca, numele firmei decat telefonul insusi.

| RadikalGamer a răspuns:

De ce trebuie sa alegem noi? Totusi, cel mai bun ar fi Apple IPhone 5 (parerea mea)

| Aniquel a răspuns:

IPhone5

| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Galaxy s3 e cel mai bun este pe youtube şi test care vede cel mai bine şi care merge cel mai bine etc!
Bye!

| daniel2forea a răspuns:

Desigur ca galaxy s3.dar eu nu inteleg de ce ai pus si s2-ul pe lista laughing

| UsersBoss a răspuns:

Apple Iphon 5 ii cel mai bun si are si ecran mai mare si mai multe aplicatii.

| GeorgeX1999 a răspuns:

Daca bani sunt o problema ia-ti Samsung galaxy s3, dar daca nu sunt cuparati iPhone 5. Dar nu este nuai dupa pret si compara-le si la atuuri si la minusuri. S3 are foarte ulte functii precum smart stay sau s beam si snote. Pe cand iPhone 5 are foarte putine avantae fata de s3 precum: designe-ul, fluiditatea si simplitatea(este la alegerea ta daca vrei simplitate si usurinta la utilizare). Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta!

| david1234kerti a răspuns:

Pai dintre astea iphone 5 este cel mai bun, urmat de s3 si apoi s2. Daca vrei un telefon mai ieftin(1200-2000)atunci ia-ti s2, pentru ca e un telefon super bun, si parerea mea e, ca e mai fain ca s3.S3 are ecranul mare si nu va incapea in orice buzunar, dar este mai bun ca s2.Si iphone 5 este cel mai bun dintre astea dar si cel mai scump.Deci parerea mea este S2 pentru ca este performant, designul e frumos, ecranul de 4.3 inch este destul de mare si are touch screen-ul foarte bun!

| qwertyu76 a răspuns:

Mai bine alegi Samsung galaxy s3 pentru ca iphoneul se sparge destul de repede stiu asta de la o cunostinta dar alegerea este a ta.

| AndreBoy a răspuns:

Iphone 5 este aproape ca iphone 4
un galaxy zic eu