| Manutzzu a întrebat:

Hey TPU!:* Ce telefon sa imi cumpar, Samsung Galaxy S II sau Iphone 4S? adica imi place mult samsungul deoarece ii pot personaliza ecranul dar ce il strica e sistemul... Oricum astept pareri dar doar de la cei care au unul dintre aceste telefoanewinkingbig grin. FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| gabytz18 a răspuns:

Aceeasi dilema a avut-o si colegul meu de clasa, si vanzatorul de la Orange l-a indrumat sa aleaga Samsung Galaxy S II. Eu personal nu as cumpara Iphone 4S deoarece pretul cu care se vinde aicea este foarte disproportionat cu pretul din America. NU cred ca pe drum invata sa faca ceva in plus laughing

2 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

S2 e mai bun!

| MariusRo17 a răspuns:

Iphone 4 S desi e mai fragil e mai bun ca sistem si aplicatii funda?