| happyeveryday a întrebat:

cine stie sa imi spuna cum pot sa imi pun parola la telefon(sa blochez tastele)? telefonul este nokiaC3 00.Cand dau la blcare taste imi cere un cod de siguranta pe care nu il stiu, de unde il pot afla?

Răspuns Câştigător
| pego a răspuns:

Nui adevarat ca, codu de siguranta ii 0000, codu de siguranta la orice Nokia este 12345, la orice telefon Nokia

| iubitic a răspuns (pentru pego):

Da asa e, eram cu gandul la codul pin

2 răspunsuri:
| iubitic a răspuns:

La telefoanele Nokia, codul de siguranta este 0000, asta doar in cazul in care nu a fost modificat.