| DenisaŞtefaniia a întrebat:

Hey TpU...cum dezactivez Adblock şi Adblock Plus?
P.S : fuuundă! :*

20 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ce vrei sa dezinstalezi Adblock? Te umpli de reclame si implicit de virusi, unele dintre ele sunt virusate! Se dezinstaleaza extensia din Browser. Daca imi spui si ce browser folosesti te ajut cu pasii!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| DenisaŞtefaniia explică (pentru neluL):

Bună, folosesc google chrome.

| neluL a răspuns (pentru DenisaŞtefaniia):

Acceseaza pagina principala din Google Chrome ->click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii -> in dreptul la Adblock Plus ->debifeaza casuta si click pe ->Eliminati -> Dezinstalati. Acum apasa Ctrl+Shift+Delete (toate 3 in acelasi timp)->bifeaza toate casutele din fereastra si apoi sterge toate datele de navigare. Da un restart la browser si... enjoy!

| DenisaŞtefaniia explică (pentru neluL):

Mulţumesc foarte mult! Am reuşit. happy

| neluL a răspuns (pentru DenisaŞtefaniia):

Cu placere! wave bye, bye

| dulcikata17 a răspuns (pentru neluL):

Buna! am si eu extensia ADBLOCK dar nu.mi apare la extensii...precizez ca am windows 7 si antivirus avast free

| Vera_Biro_1960 a răspuns (pentru neluL):

Folosesc google chrome

| Sofron_Emilia_2002 a răspuns (pentru neluL):

La mine nu a mers...

| 11mihai47 a răspuns (pentru neluL):

Google crome

| yo2im a răspuns (pentru DenisaŞtefaniia):

Crome.

| ViruseZ a răspuns (pentru neluL):

Nu vrei virusi? nu intri pe net! Ce simplu! Stii ca reclamele alea ajuta site-urile sa isi mentina costurile?

| Ioana_Sarbu_1987 a răspuns:

Cum arata cheita, la mine nu apare nicio cheita?, Tot google chrom folosesc.Merci!

| Vera_Biro_1960 a răspuns:

Cum scap de adblock

| Vultur_Ion_1950 a răspuns:

Nu pot viziona nici un film, aparand o fereastra ce ami cere sa dezactivez ad bloker

| Nistor_Sergiu_1947 a răspuns:

Am resetat unitatea si as vrea sa dezactivez Adblock, pentru ca lucrez cu PTC si nu mai ma lasa sa dau clickuri

| Bacescu_Ionut_1988 a răspuns:

Fuuunda

| Iancu_Gheorghe_Elena_1993 a răspuns:

Cum dezactivezi adblock

| Florian_Bivolaru_1973 a răspuns:

Cum dezactivez AdBlocker?!

| Tilea_Cornel_1935 a răspuns:

Nu obtin imaginile de pe anunturile video antena3