| DenyVoicu6262 a întrebat:

Cum fac poza la ecran la BLUBOO?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi butonul de pornire si butonul de volum incet simultan. Eu, sincer, apas butonul de pornire putin inaintea celuilalt.

| LinxCont a răspuns:

O alta metoda e instalarea unei aplicatii cum e Mobizen. Are avantajul ca se foloseste usor si nu se uzeaza butoanele. Se porneste aplicatia, se asteapta cateva secunde pana apare o reclama de la mobizen, se apasa butonul "inapoi", reclama dispare, iar pe ecran avem o iconita mobizen care poate fi mutata apasand lung pe ea si tragand-o in pozitua dorita. Daca o tragem peste X inchidem mobizen. Daca apasam scurt pe iconita mobizen, vor apare 3 iconite dintre care una e pentru filmarea ecranului si una e pentru poza la ecran.

| Tuderlus a răspuns:

La fel ca la toate telefoanele cu Android apesi pe Butonul care dai mai incet si pe cel care il stingi in acelasi timp.

| Tuderlus a răspuns:

La fel ca la toate telefoanele cu Android apesi pe butonul de dat mai incet si pe butonul care stingi telefonul in acelasi timp.