| Gaby405 a întrebat:

Cum pot face să pun pe Facebook ziua în care m-am împrietenit cu cineva? Mai explicit, am văzut că pe Facebook îți arată de cât timp ești prieten cu o persoană, problema este că eu vreau să setez asta manual, se poate?

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu, se poate manual!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai întâi astepti sa împlinești anul, apoi dacă ai activ momento îți trimite Facebook notificare în care te anunță că sărbătorești x ani cu persoana y. Apoi tu decizi dacă distribui sau dorești sa rămână privat.

| Gaby405 explică (pentru anonim_4396):

Pe mine mă interesează sa specific eu câți ani facem de prietenie, nu sa distribui