| nana_8704 a întrebat:

Hey,TPU! big hug Vreau sa stiu cat mai multe despre Nokia Lumia 610, daca are cineva, cum face pozele? cat tine bateria? cum merge touchscreen-ul? va rog mult. Multumesc anticipat big hug

3 răspunsuri:
| CrazyM4x a răspuns:

Http://www.gadget.ro/nokia-lumia-610-review/ Aici gasesti tot ce vrei despre el. Contrar acestor 2 care nu stiu, dar totusi se baga ca sa fie si ei, ai sa descoperi ca e un telefon bun si merita toti banii.

| smoji a răspuns:

Nu-si merita banii. Singurele lumia care isi merita banii sunt 800 si 900.

| Rafira_Cosmin_1989 a răspuns:

De ce tocmai acest model de Nokia? din ce tin minte, sistemul lui de operare e windows mobile 7.5. deci nu vad avantajul. e mult prea pretentios, gasesti greu software pentru el...etc etc. touch screen-ul merge bine, nu am nimic de zis la asta. pozele...nokia nu sunt asa specializati la poze. adica ar trebui sa iasa bine, dar nu de vreo calitate deosebita. bateria nu stiu exact. uita-te sa aiba peste 1500 mAh, ca sa tina cum trebuie.