| Domnuleeeeu a întrebat:

Hey TPU.
De cateva zile aplicatiile de pe telefon nu mai merg (facebook și messenger),le-am desinstalat și am incercat sa le instalez inapoi, dar nu a mers. Nu pot sa instalez nimic pe telefon, camera foto nu mai merge, mesajele nu se trimit, ceasul nu mai suna. CE SA FAC?
Ps: am un telefon Samsung Galaxy Core2 de aproximativ un an.

1 răspuns:
| monster62 a răspuns:

Roxana,
Dai si tu o resetare la setarile din fabrica, poate s-a dereglat sistemul android si-ti apare "this device is not compatible with this version", m-am mai confruntat cu aceeasi problema acum 2 zile pe tablets.......nu aveam sonor, si i-am dat backup la setarile de setarile de fabrica de 2 ori, si TOT N-AM SONOR