| renyrenata a întrebat:

de ce nu merge yahoo messengerul l-am sters si apoi iar la instalat dar tot nu merge ce sa fac?

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Adica nu merge fii mai explicativ!

Daca nu spui direct eroarea care tio da nu avem de unde sa stim!

| bobik91 a răspuns:

Daca l-ai sters si instalat din nou si tot nu merge este ceva in neregula cu windowsul. am avut si eu problema de genu. sunt ceva erori in windows care pot sa apara din senin. dar nu fi trista :) intra pe http://tonuri-apel.com si descarca cele mai noi si mai frumoase tonuri de apel pentru telefonul tau :)