| Com3 a întrebat:

Hey,TPU, De ceva timp imi merge extrem de greu pc`ul, si aproape toate jocurile, care inainte mergeau perfect, acum merg sacadat, am dat scanare cu MalwareBytes, dar nu a gasit nimic, ce as putea sa fac?happy

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Poti incerca si sa dai un ''Repair'' la Windows.Nu sa-l stergi ci sa dai repair.Adica cum instalezi windowsul din nou numai ca nu dai formatare ci repair.
Pe mine m-a ajutat asta.
Iti mai poti schimba si placa video, RAM-ul si celelalte soft-uri. si instrumente ale pc-ului.
Numai bine

| horia2012 a răspuns:

Descarca asta gratis si f-a o curatare cu el:
http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html
(nu alegi "upgrade to pro"), folosesti varianta gratis.

| Diavolcata a răspuns:

Windows schimba-l.Mareste rami alta placa video daca nu e de la windows.

| ElJoKeR a răspuns:

Nu este necesar sa schimbi un Windows pentru asta. Ceea ce trebuie facut este simplu : Un antivirus gen Norton care sa scoata virusul heuristic sau polimorf o mica defragmentare dupa caz si stergerea tuturor fisierelor care stau degeaba in pc si incarca fel si fel de procese degeaba ( evita pe viitor sa instalezi sa stergi si sa instalezi iar fel si fel de jocuri sau programe care au diferite buguri )