| KoolKitty a întrebat:

De curand mi-am cumparat un telefon mobil Samsung Star II GT-S5260 si nu stiu, e adevarat k nu e neaparat sa am internet in abonament? Pot sa accesez internetul si asa? Multumesc anticipat. Dau mult ravnita

Răspuns Câştigător
| adikinhhh a răspuns:

Are wireless. gaseste o retea deschisa si merge happy setari ->wireless si il activezi si scaneaza automat parca

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu poti. Doar daca te conectezi la o retea wireless poti avea internet fara un abonament/extraoptiune.

| babylove a răspuns:

Eu am Samsung star 2, e destul de bunicel, iti poti baga net pe el, poti sa-mi dai mesaj daca e cu orice vrei sa ma intrebi:*