| Vectra1 a întrebat:

De la un timp cs go imi merge greu ( daca sunt intr-un loc intunecat ajunge si la 100 fps, in schimb cand ies din tunel sau din locul intunecat imi ajunge la 30 fps ) Am dat si setari pe low rezolutie mica... dar nimic Cine ma ajuta are funda! Multumesc

8 răspunsuri:
| manuelstone a răspuns:

Problema poate fi de la windows sau de la placa video.O data la 8 luni vezi ca windowsul trebuie reinstalat pentru a reduce sacadarea.Succeswinking

| Hell032 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic asa-i de la placa vidio. Cumparati pc nou SAU SAU downloadeaza-ti PC razer boster dupa ce l-ai instalat selsctezi jocul si iti bosteaza fps-ul asa o fost si al meu si acum merge in 50 constant PS: De cand mi am cumparat csgo am invatat rusa laughing

| Hell032 a răspuns (pentru Hell032):

Video pardon *************

| Jipa95 a răspuns:

Asta pentru ca ai un rahat de placa video. Cand spui tu ca esti in ''tunele'' ei bine acolo ( mai in toate jocurile ) sunt mai putine date de randat de catre procesor implicit placa video si de aceea.

| Edypoe13 a răspuns:

Ce placa video ai?!

| VladyXR a răspuns (pentru manuelstone):

8 luni? Cred ca glumesti, ucizi hardu, trebuie schimbat cand e stricat.

| manuelstone a răspuns (pentru VladyXR):

Eu asa fac de 3 ani in coace si nu am patit nimic happy