| mesabbsta a întrebat:

Hey, TPU :* Deci eu am un telefon Samsung Wave 525, are sistem de operare Bada. Şi am wireless în casă, aşa că mereu obişnuiam să intru pe net de pe el. Şi mergea foarte bine, inclusiv youtube-ul, pe care mergeau videoclipurile perfect. Ei, la un moment dat, am luat din greşeală un virus de la o reţea criptată de wireless, dau ceva de genul ăsta. Şi nu mai mergea să-mi deschid telefonul... Aşa că l-am trimis în service şi i-au reinstalat software-ul. Şi de când l-au reinstalat, intru pe youtube şi merge bine până în momentul când dau pe un videoclip, orice videoclip, nu se porneşte! Adică, pur şi simplu nu mă lasă să îl văd straight face Şi nu înţeleg ce poate să aibă... Poate aveţi voi vreo idee.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai cum s aiei virus pe retele criptate, culmea, ca alea is mai bine pazite. Poate e de la firmware. AI idee ce versiune de bada ai?

| mesabbsta explică (pentru sltlp):

Http://www.gsmarena.com/samsung_s5250_wave_2-3400.php
Asta este telefonul. Ai aici toate informatiile despre el.

| sltlp a răspuns (pentru mesabbsta):

Nu specificatiile, asta gaseam si eu. Vers de bada o gasesti numai in telefon. Vreau sa stiu daca e v. 1. 1 si relase date-ul.

| TreiSurori a răspuns:

Si eu am Samsung wave, doar ca 553.
Mie acum nu imi mai merge nimic..nici messu;(. Nu inteleg de ce.
dar videoclip-urile poate trebuie instlat ceva..ca pe pc..gen Adobe flash sau ceva gen. Apoi merg. trust me