| Acuriousboy a întrebat:

Hey TPU!
Deci
Mi am spart telefonul si pentru o perioada trebuie sa "supravietuiesc" cu un Nokia lumia 625
ideea e ca e windows phone 8.1 si in magazinul lui nu are snapchat
mess
Instagram sau Facebook
si voiam sa vad daca e un mod prin care pot lua aceste aplicatii pentru windows phone 8.1
si daca nu
cum pot sa i pun Android
si care sunt dezavantajele daca schimb os-ul?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=JvXD0nXwYfo
Messenger are pentru ca stiu ca are si nora mea asemenea telefon.
Instagram are. Uite si aici: https://windowsmobapps.wordpress.com/......1-version/
Si Facebook are. Mergi la cineva mai priceput, la un service de reparatii.

| Stef98 a răspuns:

Poti face upgrade la Windows10

| Acuriousboy explică (pentru Stef98):

Cum?

| Stef98 a răspuns (pentru Acuriousboy):

Gasesti pe Youtube tutoriale.
Trebuie sa descarci o aplicatie in telefon. Prin aia faci upgrade.

| IKiraVlane a răspuns:

Unui Nokia pe Windows niciodata nu-i vei putea schimba modul de operare! Iar Messenger nu este compatibil cu versiunea lui. Eu am unul si nu-i merge decat Intagram si Facebook.

| IKiraVlane a răspuns:

Instagram*