| Lavi2002 a întrebat:

eu am un telefon Samsung galaxy young GT-S5360 si cand intru pe google play imi arata nici o conexiune sau eroare la server chiar daca intru pe google chrome sau alt fel de google totul merge perfect. Si stau cu WIFI langa mine si tot asa imi apare. Ce e de facut? Va rog sa imi ziceti si eu va dau funda :-)

2 răspunsuri:
| IstratiiDanu2001 a răspuns:

Salut! Va trebui sa urmezi instructiunile:
1.Intra in Setari
2.Selectezi Aplicatii
3. Apoi selectezi aplicatia Magazin Google Play
4.Selectezi Oprire Fortata
Apoi intri in Google Play si va trebui sa te loghezi din nou... big grin

| tudorfrancu a răspuns:

Nu face asta asa am facut si eu si nu merge ba din contra dupa aia trebuie sa te logezi de fiecare data sa vezi daca merge