| Georgian_Alexandru_1999 a întrebat:

eu am Windows XP si vr sa imi pun o poza pe ecran dar cand iau una de pe google mi se vede incetosat si urat. Imi puteti da si mie un site cu poze care sa se vada clar? PS: imi plac minioni,

+FUNDA

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ma nene, ce nu pricepusi? Ca sa se vada bine, poza trebuie sa aiba cel putin rezolutia monitorului!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai depinde de rezolutia pozei! Daca pui poza de buletin si vrei sa o intinzi pe tot ecranul, normal ca se vede prost...

| Georgian_Alexandru_1999 explică (pentru K0sti):

Nu eu vr una normala care sa se vada bine

| K0sti a răspuns (pentru Georgian_Alexandru_1999):

Ma nene, ce nu pricepusi? Ca sa se vada bine, poza trebuie sa aiba cel putin rezolutia monitorului!