| HardcoreCountry a întrebat:

Hey TPU!
Eu stiu ca nu exista programe de spart parole la mess, dar azi un prieten mi-a spus ca exista asa ceva si ca el vrea sa-mi sparga mie parola. E adevarat?

4 răspunsuri:
| clofu a răspuns:

De spart nu se poate, dar daca primesti, sau trimiti un fisier iti poate afla ip-ul si prin acesta iti poate lua controlul pc-ului, mai e o chestie interesanta care tine minte toate tastele apasatewinking ai grija ce primesti si cui trimiti.In rest, nu trebuie sa iti faci griji.

| emm a răspuns:

Nu, din cate stiu eu nu se poatethinking

| Dnnx a răspuns:

Stai linistita ca nu are cum big grin decat daca da la forget password si daca stie ce rapsunsuri ai pus tu la creare id big grin

| DontBeSad a răspuns:

Minte!