| Ana2920 a întrebat:

Hey TPU! Habar n-am daca aceasta problema se poate rezolva aici pe TPU, dar macar incerchappy Deci la aplicatia telefonului meu de muzica cand ascult muzica imi apare la panoul de notificări muzica, sa dau urmatoarea muzica sau muzica dinainte de cea pe care o ascult si butonul de pauza. Daca pun pe pauza, atunci mi se duce notificarea singura adica dispare din panoul de notificari. Am încercat sa umblu la setari, dar degeaba. Stie cineva cum sa fac ca sa nu imi mai faca asa?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Setările aplicației? Ale telefonului?

| Ana2920 explică (pentru Catrice):

Nu, ale aplicației de muzica

| Ana2920 explică:

Tin sa menționez că poate se rezolva de la setari, dar eu nu am vazut.