| Toma_Stefan_1990 a întrebat:

îmi puteți recomanda niște jocuri si aplicații pentru iPad ai...dar sa fie free! cu cat mai multe cu atât mai bine! FUNDA!

6 răspunsuri:
| rararararara a răspuns:

Where is my water 2? candy crush saga, pets rescuce saga, subway surf, temple run 2, speed X 3d, pou, ghiceste tara (guees country),minion rush,my tom, my boo, hill climb racing, zuma, google translate, dictionar roman, Dr Web Light, Viber, Skipe, facebook, What"s up
sper ca te-am ajutat

| MaAatei a răspuns:

Instagram, Battery Doctor, Cymera, Scribd(nu stiu daca ai nevoie), Skipe, AntiVirus AVG, Real Racing3(cel mai tare) si cauta tu pe acolo pe google store sau daca nu ai, descarca Mobogenie si cauta pe acolo :d funda?

| Nicolae_David_1990 a răspuns:

Boss ca sa stii ia de aci real racing masini subway surfers, rogue racing, temple run, candy crash, higway rider, score, hil climb, rf12, rf13 vezi ca la rf 13 trebuie sa ai net sunt de ajuns daca nu mai zi-mi cati mai dau

| Toma_Stefan_1990 explică (pentru Nicolae_David_1990):

Mersi dacă STI cumva din întâmplare cum se numește o plicatie cu care faci fundături de melodii dacă știi cum se numește îți dau funda! PE BUNE!

| Nicolae_David_1990 a răspuns (pentru Toma_Stefan_1990):

Fundaturi de melodii? nu exista asa ceva scuze

| Toma_Stefan_1990 explică (pentru Nicolae_David_1990):

Fundaluri scuzehappy