| ionutmarian123 a întrebat:

Imi puteti face o configuratie pc gaming cu un buget de 1800-2000 Ron care sa mearga jocuri gen :GTA 5, Fifa 14 etc...

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/828633/
Sa citesti comentariile. asa e cel mai ok.
cpu amd hexa-core
4gb ram
500gb hdd
sursa ok;
placa video performanta.

4 răspunsuri:
| RedPoint a răspuns:

Uite aici, iti depaseste putin bugetul dar poti spune ca e sistem gaming:
https://www.emag.ro/recomandari/E3M7DBBBM?ab=false

O sa-ti mearga absolut toate jocurile existente in momentul de fata la high-ultra.;)

| TeSpArG23 a răspuns:

Frate eu am un laprop vechi praf dar am ps3 de aia nu imi iau laptop te sfatuiesc sa iti iei ps3/xbox360 calitatea este mult mai buna in toate privintele

| Levii a răspuns:

Pc gaming si vrei sa joci GTA 5? gta 5 nici no aparut pe pc laughing