| ianuarie22 a întrebat:

imi puteti spune daca merita sa cumpar un Goophone i6S varianta MT6735 pentru 255.98 dolari?

2 răspunsuri:
| AllexutzuBubu13 a răspuns:

E alegerea ta! Noi nu iti putem spune daca ne place s-au nu! Eu cel putin l-asi cumpara daca asi avea sansa deoarece imi plac telefoanele cu ecranul mai mare si sa aiba calitate video si audio mai buna! In locul tau asi mai cauta alte oferte si asi alege una care sa nu fie nisi super ieftina dar nici foarte scumpa! Sper sa faci alegera potrivita! Multa bafta!