| Raven5 a întrebat:

In seara asta am observat ceva ciudat.De la telefonul meu, care era inchis pe masa, s-a auzit o melodie pentru cateva secunde(sonorul era destul de incet) pe care nu am mai auzit-o pana acum. Youtube si aplicatia de muzica erau inchise, nu erau nici macar in lista aplicatilor recente.Credeti ca e posibil ca cineva sa ma monitorizeze audio sau chiar video prin telefon?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mi s-a întâmplat și mie anul trecut cu un laptop închis laughing
Ulterior am aflat ca era SRI și ca ma supravegheau ca sa nu uit să-mi plătesc taxele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori extraterestii, ori telefonul tau este bantuit, si trebuie sa il duci la popa sa-i citeasca din biblie.

| David_Vaduva_1998 a răspuns:

Cred ca nasa vrea sa te contacteze pentru expermentul (renvierea lui adolf hitler ) i grije nu sti asta de la mine ai inteles!

| BicoCico a răspuns:

Bună! Și eu am pățit ceba asemănător. Vorbeam pe Instagram cu o persoana, am inchis telefonul, iar la un minut imi suna, fără să se aprindă, era o melodie. ( Ulterior mi-am dat seama că eu apelam persoana respectiva și melodia de acolo venea, insa nu imi pot da seama cum s-a intamplat asta fara sa apas pe call). La fel mi se intampla pe snapchat sau Instagram dacă ramanea pe un video si il inchideam, incepea sa cante chiar dacă telefonul era inchis. Foarte ciudat, dar e vina telefonului, probabil atât duce.

| Florinn125 a răspuns:

Te luminez eu de-ndată! Facebook are de ceva timp un bug la povești. Uneori, dupa ce folosesti aplicatia si urmaresti povestile prietenilor, dar le inchizi brusc, acestea continuă să ruleze în fundal, deși nu le vezi pe ecran. De-acolo melodia, era povestea unui prieten de pe Facebook. Mai nou, și pe Instagram am observat asta. Fundă?

| Raven5 explică (pentru Florinn125):

Nu stiu ce sa zic..nu prea folsesc Facebook. intru o data la doua saptamani sau ceva de genu

| Raven5 explică:

Am inteles!