| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
Încerc să acualizez o aplicație de pe Magazin Play dar scrie: Această aplicație nu este compatibilă cu dispozitivul vostru" sau ceva de genul. Cum o pot actualiza?

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu mai poti.
Aplicatia respectiva a trecut in urma update-ului la o versiune de Android superioara celei din telefonul tau si de aia primesti mesajul ala.

| Wr3nch a răspuns:

Iti trebuie un telefon mai nou. Poti lua si o versiune APK dar sunt sanse sa nu mearga cum trebuie.

| Catrice a răspuns:

Ramai cu versiunea aia... sau furi ultimul model te telefon de la cinevahee hee

| Alex643 a răspuns:

Incearca sa iei aplicatie dupa internet.Nu Google play.

| Patricia1123 a răspuns:

Nu iti poti da actualizare la software? Mie mi s-a intamplat ca unele aplicatii sa mearga doar pe un ios mai recent, poate e acceasi problema si la tine, pe magazin play