| NeutronStar a întrebat:

Joc un joc " Transformice " si vreau sa ma apuc sa filmez si sa postez filmulete pe YouTube. As vrea un program de filmare gratis, fara virusi, usor de downloadat si instalat.Va multumesc, dau funda!. happy

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Caută pe internet "Download Camtasia 8 free" și o să găsești tutoriale.

| NeutronStar explică (pentru alexcoman34):

Multumesc happy Il downloadez acum, daca merge iti dau funda imediat! big grin

| NeutronStar explică (pentru alexcoman34):

Hey, la link-ul asta "http://camstudio.org/dev/CamStudio.2.5.b1.bin.zip"
Nu prea stiu sa il accesez. Adica ma rog imi intra la un folder dar nu stiu ce sa fac mai incolo... il incerc primul dar un prieten a spus ca costa bani si e scump. Real? Http://www.fraps.com/download.php

| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

Fraps il descarci si il utilizezi foarte usor! http://www.fraps.com/download.php
Si daca vrei, sus il coltul din stanga al monitorului, iti va scrie si cu cate fps-uri poti rula jocul!
Este free (gratuit) nu te costa absolut nimic!
Sper ca te-am ajutat!;)