| SucDeGuava a întrebat:

Ma gandesc sa-mi iau un Nikon Coolpix L810. Ce spuneti de el? Vi se pare prea micut? Face poze frumoase? Sunteti multumit de el? As dori raspunsuri de la cunoscatori sau detinatori. Multumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Bună! Părerea mea este că, pentru începători în ale fotografiei este ideal. Acela a fost primul meu aparat foto compact, şi am fost muţumită de el pe parcursul timpului cât l-am deţinut. Acesta este primul aparat compact pe care l-aş recomanda pentru amatori, însă un alt aparat bun pentru începători este şi Nikon Coolpix P510 care mi se pare superios, are mai multe funcţii şi este şi mai mare are şi vizor, să nu intru în detalii, caută tu pe google informaţii dacă eşti interesat/ă. De mărime, ce pot să zic, nu este nici mic, nici foarte mare, dacă ţi se pare incomod să ai un aparat de talie mică ţi-l recomand pe P510, dacă nu ai probleme cu astfel de lucruri e perfect. Despre claritate, nu am ce să spun, este bun, scoate poze frumoase. Am fost mulţumită de el, şi de preţ de asemenea. Ţi-l recomand dacă eşti interesată de ceva de calitate, şi cu un preţ acceptabil pentru ce oferă compactul. La fel şi cu P510. Amândouă sunt superbe. Dacă te hotărăşti să cumperi unul dintre cele două alegerea îţi aparţine. Dacă vrei şi alte recomandări trimite-mi un mesaj. O zi bună, sănătate, Paşte Fericit! Sper că te-am ajutat!

| MHems a răspuns:

Lasă-mi ID-ul tău de Yahoo Messenger sau Facebook-ul tău că să te pot contacta şi să-ţi dau pozele făcute cu Nikon L810.

| MHems a răspuns:

Îmi pare rău, dar pe Facebook nu-ţi pot trimite mesaj. Fă-ţi un ID de Messenger şi vorbim. Am un set de fotografii pe care să ţi le dau. Sper să înţelegi. Trimite-mi un mesaj când rezolvi problema.

| baero a răspuns:

Da e bine ca ai copiat de pe pagini.

| TPUAlexioan a răspuns:

Auzi un aparat Nikon Coolpix L810 este foarte bun si o sa fi multumit de el are o rexolutie buna un obiectiv buni si o sa faci poze impecabile, eu sunt un fan Nikon. Bafta. Pa pa.